Zrušili jsme hodnocení

Vážení návštěvníci, rádi bychom vás informovali o důvodu, který nás vedl ke zrušení hodnocení samoobslužných myček v Praze.

Tento projekt se stále vyvíjí

Než přejdeme k samotnému důvodu, rádi bychom zmínili, že projekt AutomyčkyPraha.cz prochází neustálým vývojem. Oficiálně neexistuje žádná beta verze nebo verze 1.0, nicméně se neustále snažíme vylepšovat tuto databázi tak, abychom poskytli našim návštěvníkům nejvíce informací.

Proč jsme s hodnocením myček začali?

Během testování samoobslužných myček jsme narazili na velké rozdíly, mezi které patří: nízký tlak, malé množství mycího prášku, nefunkční programy, vysoké ceny, nepříjemná obsluha, aj. "problémy" o kterých jsme vám chtěli dát vědět.

V první fázi tohoto projektu jsme byli trošku naivní, protože jsme si mysleli, že můžeme pravidelně testovat myčky a toto hodnocení aktualizovat. Po pár týdnech jsme zjistili, že je to nereálné.

Kontakt s majiteli myček

Drtivá většina majitelů automyček, se kterými jsme v kontaktu přistupují k tomuto projektu kladně a s vývojem nám pomáhají. Dostáváme od nich informace, které běžné zákazníci ani netuší a musíme jim za to poděkovat.

Pro zákazníky i provozovatele

Cílem tohoto projektu je poskytnout zákazníkům dostatek informací o jednotlivých myčkách, ale současně i pomoci jejich provozovatelům. Problémem totiž nejsou pouze rozdílné podmínky na myčkách, ale patří mezi ně i samotní zákazníci. Špatné postupy při mytí vozu, ničení vybavení myček nebo nerespektování dalších klientů poukazuje na to, proč není chyba jenom na jedné straně.

Zrušení hodnocení

Ke zrušení hodnocení jsme došli postupem času, během kterého jsme zjistili, že ne vždy je vina u provozovatele myčky, ale naopak u samotného zákazníka. Pokud před námi někdo rozbije mycí pistol nebo trysku čističe na kola, pak s tím těžko provozovatel něco udělá. Pokud je dodací lhůta na náhradní díly v době pandemie několik týdnů, může za to provozovatel?

Současně není v našich silách navštěvovat myčky každý den, abychom mohli udržovat aktuálnost našeho hodnocení.

Náš tip? Čtěte hodnocení na Google

Pokud chcete získat nejaktuálnější hodnocení samoobslužných myček, sledujte hodnocení na jejich Google profilu. Odkaz najdete v profilu každé myčky přímo na mapě. Reálné recenze poznáte podle označení "místní průvodce" a naopak ignorujte hodnocení někoho, kdo má jednu recenzi. Taková totiž bývá z pravidla účelová.

Nekončíme! Pokračujeme!

Naše hodnocení najdete i nadále na našem Google profilu.

Zrušením hodnocení na tomto projektu však získáváme více času na detailní zpracování profilů automyček a vytvoření nové kategorie, ve které se budeme věnovat autokosmetice. Těšte se a nezapomeňte nás i nadále sledovat!

Proč jsme zrušili hodnocení myček.
Doporučujeme:
Nezapomeňte se podívat i na databázi automyček v Brně.
Hledáte rychlé a levné vyklizení pozůstalosti v Praze? Kontaktujte firmu www.vyklizime-hned.cz.

Levná autobusová doprava Praha poskytuje přepravu osob moderními autobusy Mercedes Benz za skvělé ceny!